MALWINA W KABARETKACH FIRMY BAOLLY

DZISIAJ PRZEDSTAWIAMY NOWY TEST RAJSTOP FIRMY BAOLLY. 
TYM RAZEM NASZA MODELKA MALWINA PRZETESTOWAŁA KABARETKI TEJ DOŚĆ MAŁO ZNANEJ FIRMY W ŚWIECIE RAJSTOP. FIRMA BAOLLY JEST RACZEJ ZNANA JAKO PRODUCENT BIELIZNY ORAZ SKARPET NIŻ PRODUCENT RAJSTOP, LECZ JAK WIDZICIE PRODUKUJĄ RÓWNIEŻ RAJSTOPY I PRZYZNAJEMY IŻ SZKODA, ŻE NIE WCHODZĄ NA RYNEK RAJSTOP Z WIĘKSZYM ROZMACHEM GDYŻ PRODUKT JEST DOBREJ JAKOŚCI.

TESTOWANE RAJSTOPY NAZYWAJĄ SIĘ FISHNET PANTY-HOSE FIRMY BAOLLY, ROZMIAR UNIWERSALNY.

TERAZ NIECO SŁÓW O NASZEJ MODELCE MALWINIE, KTÓRA JUŻ KIEDYŚ WYSTĄPIŁA U NAS I TESTOWAŁA RAJSTOPY IMITUJĄCE POŃCZOCHY FIRMY MONA A PRODUKT DOSTAŁ NAZWĘ GIULIA 40.
POLECAMY JESZCZE RAZ PIERWSZY TEST MALWINY 


MALWINA TO CZARUJĄCA KOBIETA O BARDZO SEKSOWNYCH NOGACH I STOPACH CO ZOBACZYCIE W DALSZEJ CZĘŚCI NASZEGO TESTU. 
NASZA MALWI POCHODZI ZE ŚLĄSKA, Z JAKIEGO MIASTA NIE POWIEMY WAM JAK ZWYKLE LECZ KTOŚ MOŻE BĘDZIE MIAŁ JĄ SPOTKAĆ NA ULICY, W KAWIARNI, W SKLEPIE, W KOŚCIELE, TO OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE WAM TO PROPONUJEMY, ZAGADAJCIE DO NIEJ I POINFORMUJCIE ŻE ZNACIE JĄ Z TESTÓW RAJSTOP NA KOLOROWENOGI.BLOGSPOT.COM, Z PEWNOŚCIĄ BĘDZIE JEJ BARDZO MIŁO A I MOŻE ZGODZI SIĘ NA PARĘ FOTEK MOŻE I NAWET SWOICH NÓG ORAZ AUTOGRAF. PRÓBUJCIE WIĘC SZCZĘŚCIA.

PRZECHODZĄC JUŻ DO TESTOWANYCH KABARETEK, TRZEBA POWIEDZIEĆ ŻE SĄ DOŚĆ ORYGINALNE. ICH ORYGINALNOŚĆ PRZEJAWIA SIĘ W FAKTURZE PRODUKTU. ZOBACZCIE SAMI.
JAK WAM SIĘ PODOBA MALWINA W TYCH RAJSTOPACH? DAJCIE NAM ZNAĆ, KOMENTUJĄC CZY PISZĄC DO NAS. POTRZEBUJEMY WASZYCH OPINII. 

JAK WIDZICIE SCENERIA WYKONANIA TEGO TESTU DZIAŁA NA WYOBRAŹNIĘ, MIANOWICIE MALWINA WYKONAŁA TEST W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM, KTÓRE ZOSTAŁY OKRASZONE NARODOWYM BIAŁO-CZERWONYM TŁEM. 

TERAZ DOWIEMY SIĘ CO MALWINA SĄDZI O TESTOWANYM PRODUKCIE.

NASZA MODELKA IŻ JAKOŚĆ RAJSTOP, SPOSÓB ICH WYKONANIA ORAZ WYGLĄD NIE BUDZĄ DLA NIEJ NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ I OCENIA JE W TYM ZAKRESIE NA OCENĘ 10 W SKALI OD 1-10.

CZEMU JEJ SIĘ TAK ONE PODOBAJĄ, ZOBACZCIE SAMI, MOŻE WAM TEŻ SIĘ SPODOBAJĄ NA KOLEJNEJ FOTCE.

  
TAK ABSTRAHUJĄC , KOBIETA W SEKSOWNYCH RAJSTOPACH I PAPIEROS TO COŚ NIEROZŁĄCZNEGO I BARDZO ZMYSŁOWEGO.

MALWINA WSKAZAŁA RÓWNIEŻ IŻ POLECA BARDZIEJ TE RAJSTOPY NA CO DZIEŃ NIŻ NA WIECZORNE SPECJALNE OKAZJE. NIE WIEMY CO PRAWDA DLACZEGO, ALE JEŚLI BĘDZIE W NICH CHODZIĆ NA CO DZIEŃ TO NIE BĘDZIE MOGŁA ODERWAĆ OCZU FACETÓW, KTÓRZY JĄ SPOTKAJĄ. JAK KAŻDA KOBIETA, RÓWNIEŻ MALWINA LUBI KIEDY FACECI ZACHWYCAJĄ SIĘ NIĄ A WIĘC CHYBA DLATEGO POLECA JE NA CO DZIEŃ I WCALE SIĘ TEMU NIE DZIWIMY. 

RAJSTOPY PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘ NIEWĄTPLIWIE, DLATEGO POLECAMY JE KOBIETOM KTÓRE LUBIĄ KRAŚĆ SPOJRZENIA MĘŻCZYZN I WPROWADZAĆ ICH W ZACHWYT. MALWINA TEŻ TO LUBI. 

MOŻE WIELU Z WAS ZASTANAWIA SIĘ ILE KOSZTUJĄ TE DOSYĆ MAŁO SPOTYKANE KABARETKI, KTÓRE PRZEZ TO ŻE SĄ MAŁO SPOTYKANE STAJĄ SIĘ DOŚĆ ORYGINALNE.
MALWINA DAŁABY ZA NIE PONAD 20 ZŁ, JEDNAK MUSIMY USPOKOIĆ ZARÓWNO NASZĄ MODELKĘ JAK I WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI DOKONAĆ ICH ZAKUPU. TE ORYGINALNE KABARETKI MOŻECIE MIEĆ JUŻ ZA KWOTĘ W PRZEDZIALE 11-15 ZŁ. PROBLEMEM JEST JEDNAK TO ŻE DOŚĆ TRUDNO NA NIE TRAFIĆ RÓWNIEŻ W SKLEPACH INTERNETOWYCH. 

ZOBACZCIE TERAZ SAMI CZY SĄ WARTE TAKIEJ CENY.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE MALWINA SIĘ WAM PODOBA W TYCH RAJSTOPACH, PONAWIAMY PROŚBY PISZCIE, KOMENTUJCIE, WYRAŻAJCIE SWOJĄ OPINIĘ, BEZ WASZYCH OPINII NIE WIEMY CZY PODOBA SIĘ WAM TO CO DLA WAS WYKONUJEMY.

MALWINA STWIERDZA, ŻE PODOBAJĄ SIĘ JEJ TESTOWANE KABARETKI I CZUJE SIĘ W NICH KOBIECO I SEKSOWNIE. NIE WĄTPIMY I POTWIERDZAMY, JEST MOC, JEST SEKSOWNIE, JEST ZMYSŁOWO.

MALWINA NIE MA RÓWNIEŻ ZASTRZEŻEŃ CO DO TEGO, ŻE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ POLECIŁABY JE KAŻDEJ KOBIECIE. NASZA MODELKA Z GÓRNEGO ŚLĄSKA JEST BARDZO ZADOWOLONA Z TESTOWANEGO PRODUKTU, KTÓRY OTRZYMAŁA OD NAS ZA DARMO. 
DLACZEGO ZA DARMO? W TYM TKWI CAŁA AKCJA, KOBIETY KTÓRE DO NAS SIĘ ZGŁOSZĄ WYKONAJĄ TAKI TEST POPARTY FOTKAMI, DOSTAJĄ RAJSTOPY I POŃCZOCHY ZA DARMO, DLATEGO ZACHĘCAMY DROGIE PANI ZGŁASZAJCIE SIĘ DO NAS, POINFORMUJEMY WAS DOKŁADNIE NA CZYM TO WSZYSTKO POLEGA.

NA ZAKOŃCZENIE MALWINA OCENIŁA OGÓLNIE KABARETKI. NIE ZASKOCZYMY WAS, OCENIŁA JE NA 10 W SKALI 1-10, CO MAJĄC NA UWADZE CO POWYŻEJ, JAK MOGŁOBY BYĆ INACZEJ. 

ZOBACZCIE KOLEJNE FOTKI MALWINY.


MAMY NADZIEJĘ ŻE OSZALELIŚCIE Z ZACHWYTU, JEŚLI CHCECIE POKAZAĆ SWÓJ ZACHWYT MALWINĄ PRZESYŁAJCIE WIADOMOŚCI DO NAS NA ADRES E-MAIL KOLOROWENOGI@INTERIA.PL

NA ZAKOŃCZENIE JAK ZAWSZE PREZENTUJEMY CAŁĄ ANKIETĘ WYPEŁNIONĄ PRZEZ MALWINĘ. 
JEDNAK MAMY DLA WAS COŚ NA ZAKOŃCZENIE OPRÓCZ ANKIETY, MIANOWICIE TO CO OBIECALIŚMY NA POCZĄTKU A WIĘC SEKSOWNE STOPY MALWINY ORAZ TEN ZMYSŁOWY PAPIEROS.


    
NIE WĄTPIMY ŻE WAM SIĘ TO PODOBA. 
PROSIMY WAS O KOMENTARZE ORAZ OPINIE ZARÓWNO JAKO KOMENTARZE POD POSTEM JAK I WYSYŁANE NA NASZ ADRES E-MAIL KOLOROWENOGI@INTERIA.PL

PROSIMY WAS RÓWNIEŻ O POINFORMOWANIE WAS CZY CHCECIE ABY MALWINA KIEDYŚ JESZCZE PRZETESTOWAŁA DLA NAS RAJSTOPY LUB POŃCZOCHY. NA RAZIE MALWINA NIE JEST PRZEKONANA CZY PODOBAJĄ SIĘ WAM JEJ FOTKI, DLATEGO TAK WAŻNE JEST ABY DODAĆ JEJ OTUCHY DO DALSZEGO TESTOWANIA. LICZYMY DLA WAS, JEŚLI BĘDZIE ODZEW POSTARAMY SIĘ MALWINĘ PRZEKONAĆ.

FORMULARZ TESTERKI

1. Jakość rajstop w skali od 1-10
Twoja ocena: 10
2. Sposób wykonania w skali 1-10
Twoja ocena:10
3. Wygląd rajstop w skali 1-10
Twoja ocena:10
4. Zastosowanie rajstop
Na co dzień X
Na wieczorne wyjście
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
5. Jaką cenę byłabyś wstanie zapłacić za testowane rajstopy:
5-10 zł
11-15 zł
16-20 zł
21 zł i więcej X
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
6. Czy według Ciebie testowane rajstopy są godne polecenia
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
7. Czy według Ciebie testowane rajstopy są seksowne
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
8. Twoje zadowolenie z testowanych rajstop w skali 1-10
Twoja ocena: 10
9. Czy testowane rajstopy podobają Ci się:
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
10. Twoja ogólna ocena testowanych rajstop w skali 1-10
Twoja ocena:  10

Komentarze

Popularne posty