MALWINA W RAJSTOPACH FIRMY MONA GIULIA 40

Przedstawiamy z wielką radością nową pierwszą sesję naszej nowej testerki Malwiny.


Malwina przetestowała rajstopki firmy Mona których pełna nazwa brzmi Mona Giulia 40. Rajstopki mają grubość 60 DEN.
Oto jak wygląda opakowanie tych rajstop

Rajstopki należą do kategorii rajstop wzorzystych imitujące pończoszki.Jak widać na zdjęciach rajstopy pasują zarówno do małej czarnej jak i do zwiewnej tuniki a także do szpilek jak i kozaczków, jednakże o wiele bardziej okazale prezentują się nóżki gdy kozaczki również są na szpilce.

Naszej testerce, która wykonała tą sesję zdjęciową specjalnie dla kolorowenogi.blogspot.com, rajstopki przypadły do gusty, o czym przekonacie się na końcu tego wpisu przeglądając formularz testerki.

Tym czasem sprawdźmy co producent ma do powiedzenia na temat testowanych rajstop.
Zdaniem producenta, firmy Mona, prezentowane rajstopy są eleganckie, przeznaczone dla kobiet lubiących niekonwencjonalne wzornictwo.
Rajstopy wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry o podwyższonej trwałości, matowe, zszyte płaskim szwem. Posiadają również bawełniany klin. Dzięki idealnemu doborowi włókien idealnie dopasowują się do nóg i zapewniają wysoki komfort noszenia, a modny wzór imitujący pończochy tworzy oryginalny widok. 
Jak już wiemy co sądzi o swoim produkcie producent, należy jeszcze wspomnieć o składzie rajstop. 
Skład:
-94% poliamid,
-6% elastan.
Wiemy więc co do powiedzenia ma producent na temat rajstop, a co do powiedzenia ma nasza testerka Malwina?
Malwina oceniła jakość rajstop na maksymalną ocenę 10. Tą samą ocenę wystawiła producentowi za wykonanie i wygląd rajstop. 
Zdaniem Malwiny rajstopki jak najbardziej sprawdzą się na co dzień a więc są one przeznaczone do noszenia ich idąc do pracy, na zakupy, wykonując codzienne swoje obowiązki, przy czym czuć się pięknie i wyjątkowo. 
Malwina wskazała iż byłaby wstanie wydać na zakup tych rajstop cenę powyżej 20 zł, jednakże od siebie dodam iż tutaj zaskoczę naszą testerkę i chyba nie tylko ją, gdyż rajstopy te można już nabyć za cenę od 16 do 20 zł. 

Powoli kończąc nasz test rajstop firmy Mona, Malwina poleca zakup tych rajstop, gdyż kobieta która je zakupi będzie zdecydowanie zadowolona z ich posiadania w swojej garderobie, przy czym jak można zobaczyć rajstopki są seksowne i nie jeden mężczyzna zwróci uwagę na nie i na nogi kobiety, która zdecyduje się na ich założenie.
Generalnie Malwinie rajstopki się podobają i ocenia je maksymalną oceną i poleca każdej kobiecie zakup testowanych przez nią rajstop produkcji Mona. 

Poniżej przedstawiamy formularz testerki wypełniony przez naszą testerkę Malwinę oraz zapraszamy na kolejne testy rajstop oraz pończoch, które już niebawem na naszej stronie się pojawią, wykonane nie tylko przez Malwinę ale również inne nasze testerki przy czym, zdradzamy tajemnicę iż testy Malwiny jeszcze się u nas z pewnością pojawią, więc jeśli ktoś jest jej fanem to uspakajamy, to nie ostatnia jej sesja dla kolorowenogi.blogspot.com

FORMULARZ TESTERKI

1. Jakość rajstop w skali od 1-10
Twoja ocena: 10
2. Sposób wykonania w skali 1-10
Twoja ocena:10
3. Wygląd rajstop w skali 1-10
Twoja ocena:10
4. Zastosowanie rajstop
Na co dzień X
Na wieczorne wyjście
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
5. Jaką cenę byłabyś wstanie zapłacić za testowane rajstopy:
5-10 zł
11-15 zł
16-20 zł
21 zł i więcej X
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
6. Czy według Ciebie testowane rajstopy są godne polecenia
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
7. Czy według Ciebie testowane rajstopy są seksowne
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
8. Twoje zadowolenie z testowanych rajstop w skali 1-10
Twoja ocena: 10
9. Czy testowane rajstopy podobają Ci się:
TAK X
NIE
(przy właściwym wyborze wstaw znak X)
10. Twoja ogólna ocena testowanych rajstop w skali 1-10
Twoja ocena:  10

Komentarze

  1. Malwina jest urocza :) Robisz progres kolego :) Popracuj może troszkę nad stylem wypowiedzi, ale to tylko taka moja mała uwaga. Jest dobrze, świetny blog!

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty